Home / Calendar



All Events Scheduled < 2020-11-29 >


UTC NFL Pittsburgh Steelers vs Baltimore Ravens
00:00 UTC Formula 1 Bahrain Grand Prix
00:00 UTC Brazilian Serie A Atletico GO vs Internacional
00:00 UTC Italian Serie C Avellino vs Catania
00:00 UTC Italian Serie C Bari vs Catanzaro
00:00 UTC Greek Super League 2 Apollon Larissa vs Karaiskakis
00:00 UTC Italian Serie C Cavese vs Casertana
00:00 UTC Greek Super League 2 Ergotelis vs Xanthi
00:00 UTC Italian Serie C Juve Stabia vs Paganese
00:00 UTC Greek Super League 2 Panachaiki vs Ionikos
00:00 UTC Italian Serie C SSD Palermo vs Monopoli
00:00 UTC Greek Super League 2 Chania vs Trikala
00:00 UTC Italian Serie C Turris vs Trapani
00:00 UTC Greek Super League 2 OF Ierapetra vs Doxa Dramas
00:00 UTC Italian Serie C Vibonese vs Ternana
00:00 UTC Greek Super League 2 Levadeiakos vs Diagoras
00:00 UTC Italian Serie C Virtus Francavilla vs Teramo
00:00 UTC Italian Serie C Alessandria vs Pro Vercelli
00:00 UTC Italian Serie C Como vs Piacenza
00:00 UTC Italian Serie C Giana Erminio vs Carrarese
00:00 UTC Italian Serie C Livorno vs Pontedera
00:00 UTC Italian Serie C Novara vs Albinoleffe
00:00 UTC Italian Serie C Olbia vs Juventus U23
00:00 UTC Italian Serie C Pergolettese vs Renate
00:00 UTC Italian Serie C Pistoiese vs Lucchese
00:00 UTC Italian Serie C Pro Patria vs FC Grosseto SSD
00:00 UTC Italian Serie C Pro Sesto vs Lecco
00:00 UTC Italian Serie C Alma Juventus Fano vs Virtus Verona
00:00 UTC Italian Serie C Carpi vs Triestina
00:00 UTC Italian Serie C Cesena vs Modena
00:00 UTC Italian Serie C Fermana vs Matelica
00:00 UTC Italian Serie C Gubbio vs Feralpisalò
00:00 UTC Italian Serie C Imolese Calcio 1919 vs Arezzo
00:00 UTC Italian Serie C Mantova vs Ravenna
00:00 UTC Italian Serie C Calcio Padova vs Vis Pesaro
00:00 UTC Italian Serie C Sambenedettese vs Legnago Salus
00:00 UTC Italian Serie C Sudtirol vs Perugia
00:00 UTC Italian Serie C Bisceglie vs Potenza
00:00 UTC Italian Serie C Viterbese vs Foggia
00:00 UTC Panama Liga Panamena de Futbol Tauro FC vs Sporting San Miguelito
00:00 UTC Guatemala Liga Nacional Comunicaciones vs Comunicaciones
00:00 UTC Brazilian Serie B Guarani vs Chapecoense AF
00:00 UTC Brazilian Serie B Juventude vs Nautico
00:30 UTC Argentinian Primera Division Rosario Central vs River Plate
00:30 UTC Argentinian Primera Division Godoy Cruz vs Banfield
01:00 UTC New-Zealand Football Championship Auckland City FC vs Hawkes Bay United
01:00 UTC Mexican Primera League Leon vs Puebla
01:00 UTC Guatemala Liga Nacional Xelajú vs Malacateco
01:00 UTC Guatemala Liga Nacional Santa Lucia vs Iztapa
01:00 UTC Guatemala Liga Nacional Sanarate vs Cobán Imperial
01:00 UTC Guatemala Liga Nacional Antigua GFC vs CD Guastatoya
01:00 UTC Venezuela Primera Division Real Esppor Club vs Estudiantes de Méri
01:00 UTC Colombia Categoría Primera A Atlético Nacional vs América de Cali
01:30 UTC Ecuadorian Serie A El Nacional vs Guayaquil City FC
02:00 UTC Boxing Mike Tyson vs Roy Jones Jr
03:00 UTC New-Zealand Football Championship Canterbury United vs Hamilton Wanderers
03:00 UTC UFC UFC Fight Night 184 Blaydes vs Lewis
03:06 UTC Mexican Primera League CF America vs CD Guadalajara
04:00 UTC Japanese J2 League FC Ryukyu vs Tokyo Verdy
05:00 UTC Japanese J1 League Shimizu S-Pulse vs Shonan Bellmare
05:00 UTC Japanese J2 League JEF United Chiba vs Júbilo Iwata
05:00 UTC Japanese J2 League Matsumoto Yamaga vs Kyoto Sanga
05:00 UTC Japanese J2 League Zweigen Kanazawa vs Tokushima Vortis
05:00 UTC Japanese J2 League Ehime FC vs Mito HollyHock
05:00 UTC Japanese J2 League Avispa Fukuoka vs Omiya Ardija
06:00 UTC Japanese J1 League Kashima Antlers vs Urawa Red Diamonds
06:00 UTC Japanese J1 League Cerezo Osaka vs Yokohama FC
06:00 UTC South Korean K League 2 Suwon FC vs Gyeongnam FC
07:00 UTC Japanese J2 League Tochigi SC vs Renofa Yamaguchi
07:00 UTC Japanese J2 League Machida Zelvia vs Thespakusatsu Gunma
07:00 UTC Japanese J2 League Ventforet Kofu vs Montedio Yamagata
07:00 UTC Hong-Kong Premier League Kitchee vs Happy Valley
08:00 UTC Japanese J1 League Gamba Osaka vs Sagan Tosu
08:30 UTC Indonesian Super League Borneo FC vs Bhayangkara FC
09:00 UTC Armenian Premier League Shirak Gyumri vs Gandzasar
09:00 UTC NJPW Best of the Super Jr. 27 Day 6
09:00 UTC Kenyan Premier League Sofapaka vs KCB
09:00 UTC Uzbekistan Super League Buxoro vs Mashal
09:00 UTC Uzbekistan Super League Metalourg vs Surkhon
09:00 UTC Uzbekistan Super League Andijan vs Kokand-1912
09:00 UTC Uzbekistan Super League Sogdiana vs Qizilqum
09:00 UTC Russian Football Premier League Ural S.R vs PFC Sochi
09:30 UTC Singapore Premier League Albirex Niigata S vs Tampines Rovers
09:30 UTC Singapore Premier League Young Lions vs Home United
09:30 UTC Austrian Erste Liga Austria Klagenfurt vs Austria Lustenau
09:30 UTC Uzbekistan Super League Navbahor vs Olmaliq
09:30 UTC Uzbekistan Super League Bunyodkor vs Nasaf
09:30 UTC Hong-Kong Premier League Lee Man vs Eastern SC
10:00 UTC Azerbaijani Premier League Keşla FK vs Sabah FC
10:00 UTC Thai Premier League Prachuap vs Trat FC
10:00 UTC Turkish 2 Lig İnegölspor vs Sancaktepe Belediyespor
10:00 UTC Turkish 2 Lig Gümüşhanespor vs Utaş Uşakspor
10:00 UTC Turkish 2 Lig Niğde Anadolu vs Ankara Demirspor
10:00 UTC Turkish 2 Lig Kocaelispor vs Kahramanmaraşspor
10:00 UTC Turkish 2 Lig Sarıyer vs Şanlıurfaspor
10:00 UTC Turkish 2 Lig Zonguldak Kömürspor vs Hacettepe
10:00 UTC Turkish 2 Lig Manisa BBSK vs Hekimoğlu Trabzon
10:00 UTC Turkish 2 Lig Afjet Afyonspor vs Amed
10:00 UTC Turkish 2 Lig Bayburt İÖİ vs Vanspor FK
10:00 UTC Turkish 2 Lig Sivas Belediyespor vs Kastamonuspor 1966
10:00 UTC Turkish 2 Lig Karabukspor vs Tarsus İdman Yurdu
10:00 UTC Turkish 2 Lig Pendikspor vs Sakaryaspor
10:00 UTC Turkish 2 Lig Etimesgut Belediyespor vs Anadolu Selçu
10:00 UTC Turkish 2 Lig Kırşehir Belediyespor vs BB Bodrumspor
10:00 UTC Russian Football National League FC Yenisey Krasnoyarsk vs Tekstilshchik
10:30 UTC Latvian Higher League FK Jelgava vs FK Metalurgs
10:30 UTC Latvian Higher League BFC Daugavpils vs Spartaks Jūrmala
10:30 UTC Latvian Higher League Tukums 2000 vs Rīgas Futbola Skola
10:30 UTC Latvian Higher League METTA Latvijas Universitāte vs Valmiera
10:30 UTC Latvian Higher League Riga FC vs FK Ventspils
10:30 UTC Spanish Segunda División B Group 3 Orihuela vs Peña Deportiva
10:30 UTC Spanish Segunda División B Group 3 Villarreal B vs Valencia Mestalla
10:30 UTC Turkish Super Lig Erzurumspor vs Antalyaspor
11:00 UTC Moldovan National Division Florești vs Petrocub Hîncești
11:00 UTC Moldovan National Division Dinamo-Auto Tiraspol vs Dacia Buiucani
11:00 UTC Spanish Segunda División B Group 3 UD Ibiza vs Hercules
11:00 UTC Spanish Segunda División B Group 3 AE Prat vs FC Andorra
11:00 UTC Thai League 2 Nakhon Pathom United vs Udon Thani
11:00 UTC Spanish Segunda División B Group 3 CF Badalona vs Espanyol B
11:00 UTC Estonian Meistriliiga Paide Linnameeskond vs FC Flora Tallin
11:00 UTC Thai League 2 Lampang FC vs Samut Sakhon FC
11:00 UTC Spanish Segunda División B Group 4 Linense vs Las Palmas Atlético
11:00 UTC Thai Premier League Bangkok United vs Police Tero
11:00 UTC Kenyan Premier League Wazito FC vs Mathare United
11:00 UTC Russian Football National League Spartak-2 Moscow vs Irtysh Omsk
11:00 UTC Russian Football Premier League FC Ufa vs FC Tambov
11:00 UTC Spanish Segunda División B Group 1 Coruxo vs Guijuelo
11:00 UTC Russian Football National League FC Krasnodar-2 vs Akron Tolyatti
11:00 UTC Russian Football National League Veles Moscow vs Shinnik Yaroslavl
11:00 UTC Russian Football National League Gazovik Orenburg vs Krylya Sovetov Samar
11:15 UTC Iranian Azadegan League Qashqai Shiraz vs Arman Gohar
11:15 UTC Iranian Azadegan League Khooshe Talaee Saveh vs Esteghlal Khuzes
11:15 UTC Iranian Azadegan League Mes Kerman vs Shahin Bushehr
11:15 UTC Iranian Azadegan League Navad Urmia vs Oxin Alborz
11:15 UTC Portuguese LigaPro Associação Académica de Coimbra vs Co
11:15 UTC Uzbekistan Super League Lokomotiv vs Pakhtakor
11:15 UTC Dutch Eerste Divisie FC Eindhoven vs De Graafschap
11:15 UTC Indonesian Super League Madura United vs PSS Sleman
11:15 UTC Dutch Eredivisie Vitesse vs Fortuna Sittard
11:30 UTC Iranian Azadegan League Pars Jonoubi JAM vs Rayka Babol
11:30 UTC Thai Premier League Buriram United vs Samut Prakan City
11:30 UTC Italian Serie A Lazio vs Udinese
11:30 UTC Indian Super League Jamshedpur vs Odisha
11:40 UTC Polish I liga Widzew Lodz vs Arka Gdynia
12:00 UTC Montenegrin First League Buducnost Podgorica vs Rudar Pljevlja
12:00 UTC Montenegrin First League Mladost Podgorica vs Jezero
12:00 UTC Montenegrin First League Sutjeska vs Dečić
12:00 UTC Azerbaijani Premier League Sabail FK vs Qarabag FK
12:00 UTC Macedonian First League Renova vs Borec
12:00 UTC Thai League 2 Navy FC vs Chiangmai United
12:00 UTC Spanish Segunda División B Group 4 Tamaraceite vs Cadiz B
12:00 UTC Kenyan Premier League Kariobangi Sharks vs Wazito FC
12:00 UTC English League Championship Nottingham F. vs Swansea
12:00 UTC Kenyan Premier League Western Stima vs Bandari
12:00 UTC Kenyan Premier League Homeboyz vs Sofapaka
12:00 UTC French Ligue 1 Lyon vs Stade de Reims
12:00 UTC Germany Liga 3 Duisburg vs Dynamo Dresden
12:00 UTC Ukrainian Premier League Mynai vs Zorya
12:00 UTC Argentinian Primera B Nacional San Martin de Tucuman vs Tigre
12:00 UTC Russian Football National League Alania Vladikavkaz vs Nizhny Novgorod
12:00 UTC Macedonian First League Struga vs Shkendija 79
12:00 UTC Macedonian First League Pelister vs Sileks
12:00 UTC Macedonian First League Belasica vs Rabotnichki
12:00 UTC Macedonian First League Makedonija GjP vs Shkupi
12:00 UTC Russian Football National League Chertanovo Moscow vs Neftekhimik Nizhnek
12:00 UTC Russian Football National League Volgar Astrakhan vs Chayka Peschanokopsk
12:00 UTC Bulgarian First League Ludogorets Razgrad vs Botev Vratsa
12:15 UTC Saudi-Arabian Pro League Al-Taawon vs Al-Ettifaq
12:15 UTC Slovenian 1. SNL NK Bravo vs Celje
12:30 UTC German Regionalliga Nordost Lokomotive Leipzig vs SV Babelsberg
12:30 UTC German Regionalliga Nordost Union Fürstenwalde vs Chemie Leipzig
12:30 UTC German Regionalliga Nordost Optik Rathenow vs Cottbus
12:30 UTC German Regionalliga Nordost Chemnitzer FC vs VSG Altglienicke
12:30 UTC German Regionalliga Nordost Bischofswerdaer FV vs Tennis Borussia Be
12:30 UTC German Regionalliga Nordost Luckenwalde vs Lichtenberg 47
12:30 UTC German Regionalliga Nordost Carl Zeiss Jena vs ZFC Meuselwitz
12:30 UTC German Regionalliga Nordost Berliner AK 07 vs Viktoria Berlin
12:30 UTC German Regionalliga Nordost Hertha II vs VfB Auerbach
12:30 UTC German Regionalliga Nordost Berliner FC Dynamo vs Germania Halbersta
12:30 UTC Belgian First Division A Mechelen vs Beerschot VA
12:30 UTC German 2. Bundesliga FC Heidenheim vs Hamburg
12:30 UTC German 2. Bundesliga Hannover vs Holstein Kiel
12:30 UTC German 2. Bundesliga Nurnberg vs SPVGG Greuther Fürth
13:00 UTC Montenegrin First League OFK Petrovac vs Iskra Danilovgrad
13:00 UTC Montenegrin First League FK Podgorica vs Zeta
13:00 UTC Danish Superliga AC Horsens vs Vejle Boldklub
13:00 UTC German Regionalliga West Aachen vs Rot-Weiss Essen
13:00 UTC German Regionalliga West Bergisch Gladbach 09 vs Dortmund II
13:00 UTC Slovakian Super Liga Trencin vs ŠKF Sereď
13:00 UTC Estonian Meistriliiga Nomme Kalju vs FC Levadia Tallinn
13:00 UTC Maltese Premier League Balzan FC vs Senglea Athletic
13:00 UTC Maltese Premier League Ħamrun Spartans vs Zejtun Corinthians
13:00 UTC Spanish La Liga Barcelona vs Osasuna
13:00 UTC Turkish Super Lig Alanyaspor vs Konyaspor
13:00 UTC Turkish Super Lig Kasimpasa vs Genclerbirligi
13:00 UTC German Regionalliga Nord Altona 93 vs Lüneburger SK Hansa
13:00 UTC German Regionalliga Nord Teutonia Ottensen vs Holstein Kiel II
13:00 UTC German Regionalliga Nord Oldenburg vs Wolfsburg II
13:00 UTC German Regionalliga Nord VfV Hildesheim vs Werder Bremen II
13:00 UTC Germany Liga 3 FC Saarbrücken vs Kaiserslautern
13:00 UTC Czech First League Banik Ostrava vs Liberec
13:00 UTC Czech First League Jablonec vs Bohemians 1905
13:00 UTC Swedish Division 1 North Täby IS vs Sandvikens
13:00 UTC Swedish Division 1 North IFK Luleå vs IF Sylvia
13:00 UTC Swedish Division 1 North IFK Haninge vs Karlslunds
13:00 UTC Swedish Division 1 North Örebro Syrianska vs IFK Berga
13:00 UTC Swedish Division 1 North Team TG vs Sollentuna
13:00 UTC Swedish Division 1 North Nyköpings BIS vs Gefle
13:00 UTC Swedish Division 1 North Vasalunds vs Brommapojkarna
13:00 UTC Swedish Division 1 North Karlstad vs IK Frej Taeby
13:00 UTC Greek Superleague Greece Panathinaikos vs Panetolikos
13:00 UTC La Liga 2 Albacete vs Tenerife
13:00 UTC Russian Football National League Dynamo Bryansk vs Tomsk
13:00 UTC Russian Football National League Fakel Voronezh vs SKA-Khabarovsk
13:05 UTC Hungarian NB I Mezőkövesdi SE vs Diosgyor
13:15 UTC Kenyan Premier League KCB vs Tusker
13:30 UTC Swedish Allsvenskan Ostersund vs IFK Gothenburg
13:30 UTC Swedish Allsvenskan Helsingborg vs Falkenbergs FF
13:30 UTC Swedish Allsvenskan Varbergs BoIS FC vs Malmo FF
13:30 UTC South African Premier Soccer League Chippa United vs TT Madzivhandila
13:30 UTC Russian Football Premier League FK Rubin Kazan vs CSKA Moscow
13:30 UTC Swedish Superettan Norrby vs Dalkurd FF
13:30 UTC Indonesian Super League PS Barito Putera vs Persita
13:30 UTC Indonesian Super League Bali United vs Arema FC
13:30 UTC FA Cup Stevenage vs Hull
13:30 UTC FA Cup Stockport vs Yeovil
13:30 UTC Austrian Bundesliga Wolfsberger AC vs SV Josko Ried
13:30 UTC Austrian Bundesliga LASK vs SC Rheindorf Altach
13:30 UTC FA Cup Shrewsbury vs Oxford City
13:30 UTC FA Cup Mansfield vs Dagenham & Red.
13:30 UTC FA Cup Wimbledon vs Crawley
13:30 UTC FA Cup Carlisle vs Doncaster
13:30 UTC Dutch Eredivisie FC Groningen vs Willem II
13:30 UTC FA Cup Barnet vs Milton Keynes Dons
13:30 UTC Dutch Eredivisie Feyenoord vs FC Utrecht
13:30 UTC FA Cup Bristol Rovers vs Darlington F.C.
14:00 UTC Italian Serie B Reggio Audace vs Cremonese
14:00 UTC FIBA EuroBasket Netherlands Basketball vs Turkey Basketb
14:00 UTC FIBA EuroBasket France Basketball vs Germany Basketball
14:00 UTC Moldovan National Division Zimbru Chisinau vs Sfântul Gheorghe Sur
14:00 UTC Slovakian Super Liga FK Senica vs Slovan Bratislava
14:00 UTC Cypriot First Division Pafos FC vs Doxa Katokopias
14:00 UTC Bosnian Premier Liga Radnik Bijeljina vs Krupa
14:00 UTC Serbian Super Liga Metalac GM vs Zlatibor Čajetina
14:00 UTC Serbian Super Liga Novi Pazar vs Bačka Palanka
14:00 UTC Serbian Super Liga Cukaricki vs Napredak Kruševac
14:00 UTC English Premier League Southampton vs Man United
14:00 UTC Serbian Super Liga Voždovac vs Mladost Lučani
14:00 UTC Portuguese LigaPro Estoril-Praia vs Vizela
14:00 UTC Italian Serie A Bologna vs Crotone
14:00 UTC Italian Serie A Milan vs Fiorentina
14:00 UTC French Ligue 1 Lorient vs Montpellier
14:00 UTC French Ligue 1 Lens vs Angers
14:00 UTC Polish Ekstraklasa Rakow Czestochowa vs Warta Poznań
14:00 UTC French Ligue 1 Metz vs Brest
14:00 UTC French Ligue 1 Monaco vs Nimes
14:00 UTC German Regionalliga Nord SSV Jeddeloh vs TSV Havelse
14:00 UTC German Regionalliga Nord Oberneuland vs Hannover II
14:00 UTC Indian Super League Chennaiyin vs Kerala Blasters
14:00 UTC Danish 1st Division HOBRO vs Hvidovre IF
14:15 UTC Slovenian 1. SNL NK Aluminij vs Gorica
14:30 UTC FIBA EuroBasket Denmark Basketball vs Czech Republic Bas
14:30 UTC Welsh Premier League Pen-y-Bont vs Newi Cefn Druids
14:30 UTC German Bundesliga Leverkusen vs Hertha
14:45 UTC FA Cup Marine vs Havant & Waterlooville
15:00 UTC Danish Superliga Sønderjyske vs FC Copenhagen
15:00 UTC Belgian First Division A Gent vs Waregem
15:00 UTC Portuguese Primeira Liga Gil Vicente vs Rio Ave
15:00 UTC Portuguese Primeira Liga Portimonense vs CD Nacional de Madeira
15:00 UTC Luxembourg National Division F91 Dudelange vs Rodange
15:00 UTC Luxembourg National Division Racing FC Union Luxembourg vs Jeunesse E
15:00 UTC Luxembourg National Division UNA Strassen vs FC 03 Differdange
15:00 UTC Luxembourg National Division RM Hamm Benfica vs Hostert
15:00 UTC Luxembourg National Division Fola vs Victoria Rosport
15:00 UTC Luxembourg National Division Wiltz vs Swift Hesperange
15:00 UTC Luxembourg National Division Progrès Niederkorn vs Mondorf-les-Bains
15:00 UTC Luxembourg National Division UT Pétange vs Etzella Ettelbruck
15:00 UTC Portuguese LigaPro Arouca vs FC Porto B
15:00 UTC Ukrainian Premier League FC Kolos Kovalivka vs Desna
15:00 UTC Czech First League Teplice vs Sparta Prague
15:00 UTC Belgian First Division B Lommel SK vs Molenbeek
15:00 UTC Greek Superleague Greece OFI vs Giannina
15:00 UTC La Liga 2 Espanol vs Zaragoza
15:00 UTC Russian Football National League Baltika Kaliningrad vs Torpedo Moscow
15:00 UTC Swiss Super League FC Lausanne-Sport vs Young Boys
15:00 UTC Swiss Super League Lugano vs FC Basel
15:00 UTC Swiss Super League Zurich vs St. Gallen
15:10 UTC Saudi-Arabian Pro League Al-Wehda vs Al Batin
15:15 UTC Spanish La Liga Getafe vs Ath Bilbao
15:15 UTC Greek Superleague Greece Lamia vs PAOK
15:30 UTC Kuwait Premier League Al-Nasr SC vs Al-Yarmouk SC
15:30 UTC Kuwait Premier League Kuwait SC vs Qadsia SC
15:45 UTC Dutch Eredivisie SC Heracles Almelo vs AZ Alkmaar
16:00 UTC Spanish Segunda División B Group 2 Haro Deportivo vs Ebro
16:00 UTC Spanish Segunda División B Group 2 Arenas Club vs Real Sociedad B
16:00 UTC Spanish Segunda División B Group 4 Yeclano vs Murcia
16:00 UTC Serbian Super Liga TSC Bačka Topola vs Partizan Belgrade
16:00 UTC Turkish Super Lig Fenerbahce vs Besiktas
16:00 UTC French Ligue 1 Nice vs Dijon
16:00 UTC Russian Football Premier League Spartak Moscow vs Rotor Volgograd
16:00 UTC Spanish Segunda División B Group 1 Marino vs Langreo
16:00 UTC Spanish Segunda División B Group 1 Salamanca UDS vs Celta Vigo B
16:00 UTC Austrian Bundesliga Rapid Vienna vs Austria Vienna
16:00 UTC NFL Atlanta Falcons vs Las Vegas Raiders
16:00 UTC NFL Buffalo Bills vs Los Angeles Chargers
16:00 UTC NFL Cincinnati Bengals vs New York Giants
16:00 UTC NFL Indianapolis Colts vs Tennessee Titans
16:00 UTC NFL Jacksonville Jaguars vs Cleveland Browns
16:00 UTC NFL Minnesota Vikings vs Carolina Panthers
16:00 UTC NFL New England Patriots vs Arizona Cardinal
16:05 UTC Croatian First Football League Rijeka vs Osijek
16:05 UTC Croatian First Football League Dinamo Zagreb vs Hajduk Split
16:15 UTC Slovenian 1. SNL Domzale vs Olimpija Ljubljana
16:30 UTC Swedish Allsvenskan Hacken vs Oerebro
16:30 UTC Swedish Allsvenskan Sirius vs Elfsborg
16:30 UTC Swedish Allsvenskan Mjallby vs Djurgaarden
16:30 UTC Cypriot First Division Apollon Limassol vs AEL Limassol
16:30 UTC English Premier League Chelsea vs Tottenham
16:30 UTC Polish Ekstraklasa Legia Warsaw vs Piast Gliwice
16:30 UTC Swedish Superettan IK Brage vs AFC Eskilstuna
16:30 UTC Spanish Segunda División B Group 1 Zamora vs Unionistas de Salamanca
16:30 UTC Spanish Segunda División B Group 1 Leonesa vs Burgos
16:40 UTC Saudi-Arabian Pro League Al-Ahli Saudi FC vs Al-Faisaly
17:00 UTC Danish Superliga FC Nordsjælland vs AGF Aarhus
17:00 UTC FIBA EuroBasket Bulgaria Basketball vs Greece Basketball
17:00 UTC FIBA EuroBasket Sweden Basketball vs Croatia Basketball
17:00 UTC FIBA EuroBasket Great Britain Basketball vs Montenegro B
17:00 UTC Spanish Segunda División B Group 3 Barcelona B vs Lleida Esportiu
17:00 UTC Spanish Segunda División B Group 3 Cornellà vs Llagostera
17:00 UTC Spanish Segunda División B Group 4 Marbella vs Recreativo
17:00 UTC Italian Serie A Cagliari vs Spezia
17:00 UTC Guatemala Liga Nacional Municipal vs Iztapa
17:00 UTC German Bundesliga Mainz vs Hoffenheim
17:00 UTC Norwegian Eliteserien Molde vs FK Haugesund
17:00 UTC Norwegian Eliteserien Bodoe/Glimt vs Rosenborg
17:00 UTC Norwegian Eliteserien Kristiansund BK vs Stroemsgodset
17:00 UTC Norwegian Eliteserien Mjoendalen vs Stabaek
17:00 UTC Norwegian Eliteserien Sandefjord vs Odd Ballklubb
17:00 UTC Bulgarian First League CSKA Sofia vs CSKA 1948
17:15 UTC Belgian First Division A Anderlecht vs Standard
17:15 UTC Maltese Premier League Tarxien Rainbows vs Valletta
17:15 UTC Maltese Premier League Floriana FC vs Mosta FC
17:15 UTC La Liga 2 Mallorca vs UD Logroñés
17:15 UTC La Liga 2 Ponferradina vs Leganes
17:30 UTC Portuguese Primeira Liga Boavista vs Belenenses
17:30 UTC Spanish La Liga Celta Vigo vs Granada
17:30 UTC Czech First League Slavia Prague vs Zbrojovka Brno
17:30 UTC Ukrainian Premier League Inhulets vs Olimpik Donetsk
17:30 UTC Greek Superleague Greece Asteras Tripolis vs AEK
17:45 UTC Hungarian NB I Kispest Honved vs Puskás Akadémia FC
18:00 UTC Israeli Premier League Maccabi Netanya vs Hapoel Kiryat Shmona
18:00 UTC Serbian Super Liga Crvena Zvezda vs Rad
18:00 UTC Ecuadorian Serie A SD Aucas vs Orense SC
18:00 UTC Mexican Primera League Pumas vs Pachuca
18:00 UTC Spanish Segunda División B Group 1 La Coruna vs Racing Club de Ferrol
18:45 UTC Israeli Premier League Maccabi Tel Aviv vs Hapoel Kfar Saba
19:00 UTC Belgian First Division B RFC Seraing vs St. Gilloise
19:00 UTC Venezuela Primera Division Carabobo F.C. vs Puerto Cabello F.C.
19:00 UTC Norwegian Eliteserien Vaalerenga vs Sarpsborg 08
19:00 UTC Dutch Eredivisie PSV Eindhoven vs Sparta
19:05 UTC Guatemala Liga Nacional Achuapa vs Comunicaciones
19:05 UTC NFL Miami Dolphins vs New York Jets
19:05 UTC NFL Denver Broncos vs New Orleans Saints
19:05 UTC NFL Los Angeles Rams vs San Francisco 49ers
19:15 UTC English Premier League Arsenal vs Wolves
19:25 UTC NFL Tampa Bay Buccaneers vs Kansas City Chie
19:45 UTC Belgian First Division A Kortrijk vs KV Oostende
19:45 UTC Italian Serie A Napoli vs Roma
20:00 UTC American Major League Soccer Orlando City vs New England Rev.
20:00 UTC Portuguese Primeira Liga Braga vs SC Farense
20:00 UTC Spanish La Liga Sociedad vs Villarreal
20:00 UTC French Ligue 1 St Etienne vs Lille
20:00 UTC Panama Liga Panamena de Futbol Alianza vs CD Universitario
20:00 UTC La Liga 2 Las Palmas vs Sp Gijon
20:00 UTC Italian Serie B Cosenza vs Salernitana
20:10 UTC Argentinian Primera Division Defensa y Justicia vs Central Córdoba d
20:10 UTC Argentinian Primera B Nacional Estudiantes de Buenos Aires vs Agropecua
20:10 UTC Argentinian Primera B Nacional Defensores de Belgrano vs Gimnasia y Esg
20:30 UTC El Salvador Primera Division Jocoro vs Sonsonate
20:30 UTC Ecuadorian Serie A LDU Portoviejo vs Universidad Católica
21:00 UTC El Salvador Primera Division Atlético Marte vs Isidro Metapán
21:00 UTC El Salvador Primera Division Firpo vs Chalatenango
21:00 UTC El Salvador Primera Division Once Deportivo vs FAS
21:00 UTC Nicaragua Primera Division Chinandega vs Real Estelí FC
21:00 UTC Argentinian Primera B Nacional San Martin San Juan vs Nueva Chicago
21:00 UTC Venezuela Primera Division Caracas F.C. vs Deportivo Táchira F.C.
21:10 UTC Guatemala Liga Nacional CD Guastatoya vs Antigua GFC
22:00 UTC Honduras Liga Nacional de Futbol CD Olimpia vs Honduras Progreso
22:20 UTC Argentinian Primera Division Boca Juniors vs Newells Old Boys
22:30 UTC Colombia Categoría Primera A Independiente Santa Fe vs Deportivo Past
23:00 UTC Honduras Liga Nacional de Futbol Real España vs Motagua
23:00 UTC Ecuadorian Serie A Barcelona SC vs CSD Macará
23:00 UTC Panama Liga Panamena de Futbol Costa del Este vs Plaza Amador
23:20 UTC NFL Green Bay Packers vs Chicago Bears


= On Now

The UTC time now is: 17:19