26 Feb | r01 | Port Melbour | 0 - 1 | Melbourne Kn |
26 Feb | r01 | Dandenong Th | 1 - 1 | Dandenong Ci |
27 Feb | r01 | Eastern Lion | 1 - 3 | Bentleigh Gr |
27 Feb | r01 | Avondale FC | 2 - 1 | Oakleigh Can |
27 Feb | r01 | Hume City FC | 0 - 0 | Altona Magic |
28 Feb | r01 | St Albans Sa | 0 - 2 | Green Gully |
28 Feb | r01 | Heidelberg U | 0 - 1 | South Melbou |
05 Mar | r02 | Melbourne Kn | 2 - 1 | Dandenong Th |
05 Mar | r02 | South Melbou | 1 - 1 | Eastern Lion |
05 Mar | r02 | Green Gully | 1 - 1 | Hume City FC |
05 Mar | r02 | Bentleigh Gr | 2 - 3 | Port Melbour |
05 Mar | r02 | Dandenong Ci | 1 - 2 | St Albans Sa |
05 Mar | r02 | Oakleigh Can | 1 - 1 | Heidelberg U |
06 Mar | r02 | Altona Magic | 2 - 2 | Avondale FC |
12 Mar | r03 | Port Melbour | 1 - 2 | Eastern Lion |
12 Mar | r03 | Oakleigh Can | 1 - 1 | South Melbou |
12 Mar | r03 | Dandenong Th | 1 - 2 | Bentleigh Gr |
13 Mar | r03 | Avondale FC | 0 - 2 | Green Gully |
13 Mar | r03 | Altona Magic | 2 - 2 | Heidelberg U |
13 Mar | r03 | Hume City FC | 3 - 1 | Dandenong Ci |
14 Mar | r03 | St Albans Sa | 2 - 1 | Melbourne Kn |
19 Mar | r04 | Melbourne Kn | 3 - 0 | Hume City FC |
19 Mar | r04 | Port Melbour | 0 - 0 | South Melbou |
19 Mar | r04 | Green Gully | 1 - 2 | Heidelberg U |
19 Mar | r04 | Bentleigh Gr | 0 - 0 | St Albans Sa |
19 Mar | r04 | Dandenong Ci | 1 - 4 | Avondale FC |
20 Mar | r04 | Altona Magic | 0 - 1 | Oakleigh Can |
21 Mar | r04 | Eastern Lion | 1 - 2 | Dandenong Th |
26 Mar | r05 | Oakleigh Can | 2 - 0 | Green Gully |
27 Mar | r05 | Avondale FC | 1 - 1 | Melbourne Kn |
27 Mar | r05 | St Albans Sa | 1 - 1 | Eastern Lion |
27 Mar | r05 | Altona Magic | 1 - 4 | South Melbou |
27 Mar | r05 | Dandenong Th | 1 - 1 | Port Melbour |
27 Mar | r05 | Hume City FC | 2 - 0 | Bentleigh Gr |
28 Mar | r05 | Heidelberg U | 2 - 1 | Dandenong Ci |
31 Mar | r06 | Melbourne Kn | 0 - 1 | Heidelberg U |
31 Mar | r06 | South Melbou | 1 - 0 | Dandenong Th |
31 Mar | r06 | Eastern Lion | 2 - 0 | Hume City FC |
31 Mar | r06 | Altona Magic | 0 - 1 | Green Gully |
31 Mar | r06 | Port Melbour | 5 - 0 | St Albans Sa |
31 Mar | r06 | Dandenong Ci | 1 - 2 | Oakleigh Can |
31 Mar | r06 | Bentleigh Gr | 0 - 2 | Avondale FC |
09 Apr | r07 | Green Gully | 0 - 1 | South Melbou |
09 Apr | r07 | Oakleigh Can | 2 - 2 | Melbourne Kn |
10 Apr | r07 | Avondale FC | 2 - 0 | Eastern Lion |
10 Apr | r07 | Altona Magic | 2 - 2 | Dandenong Ci |
10 Apr | r07 | Hume City FC | 2 - 1 | Port Melbour |
10 Apr | r07 | Dandenong Th | 1 - 0 | St Albans Sa |
11 Apr | r07 | Bentleigh Gr | 1 - 1 | Heidelberg U |
16 Apr | r08 | Melbourne Kn | 2 - 1 | Altona Magic |
16 Apr | r08 | Port Melbour | 1 - 1 | Avondale FC |
16 Apr | r08 | Bentleigh Gr | 1 - 0 | Oakleigh Can |
16 Apr | r08 | Dandenong Ci | 1 - 1 | Green Gully |
17 Apr | r08 | Eastern Lion | 0 - 1 | Heidelberg U |
17 Apr | r08 | South Melbou | 2 - 0 | St Albans Sa |
17 Apr | r08 | Dandenong Th | 4 - 3 | Hume City FC |
23 Apr | r09 | Green Gully | 2 - 2 | Melbourne Kn |
23 Apr | r09 | Dandenong Ci | 1 - 1 | South Melbou |
23 Apr | r09 | Oakleigh Can | 4 - 1 | Eastern Lion |
24 Apr | r09 | Avondale FC | 2 - 1 | Dandenong Th |
24 Apr | r09 | Heidelberg U | 3 - 1 | Port Melbour |
24 Apr | r09 | Hume City FC | 6 - 0 | St Albans Sa |
24 Apr | r09 | Altona Magic | 0 - 2 | Bentleigh Gr |
30 Apr | r10 | Melbourne Kn | 1 - 0 | Dandenong Ci |
01 May | r10 | Eastern Lion | 1 - 1 | Altona Magic |
01 May | r10 | Port Melbour | 3 - 2 | Oakleigh Can |
01 May | r10 | South Melbou | 2 - 1 | Hume City FC |
01 May | r10 | Bentleigh Gr | 3 - 2 | Green Gully |
01 May | r10 | Dandenong Th | 1 - 2 | Heidelberg U |
02 May | r10 | St Albans Sa | 0 - 3 | Avondale FC |
07 May | r11 | Green Gully | 3 - 2 | Eastern Lion |
07 May | r11 | Melbourne Kn | 1 - 0 | South Melbou |
07 May | r11 | Dandenong Ci | 1 - 2 | Bentleigh Gr |
08 May | r11 | Avondale FC | 3 - 3 | Hume City FC |
08 May | r11 | Altona Magic | 1 - 1 | Port Melbour |
09 May | r11 | Heidelberg U | 1 - 1 | St Albans Sa |
09 May | r11 | Oakleigh Can | 3 - 2 | Dandenong Th |
14 May | r12 | Port Melbour | 2 - 0 | Green Gully |
14 May | r12 | Bentleigh Gr | 5 - 1 | Melbourne Kn |
15 May | r12 | Avondale FC | 2 - 0 | South Melbou |
15 May | r12 | Eastern Lion | 0 - 1 | Dandenong Ci |
15 May | r12 | Hume City FC | 1 - 0 | Heidelberg U |
15 May | r12 | Dandenong Th | 3 - 1 | Altona Magic |
16 May | r12 | St Albans Sa | 0 - 3 | Oakleigh Can |
21 May | r13 | Melbourne Kn | 1 - 2 | Eastern Lion |
21 May | r13 | Green Gully | 2 - 2 | Dandenong Th |
21 May | r13 | Dandenong Ci | 0 - 2 | Port Melbour |
21 May | r13 | Oakleigh Can | 0 - 2 | Hume City FC |
22 May | r13 | Altona Magic | 1 - 1 | St Albans Sa |
22 May | r13 | South Melbou | 1 - 1 | Bentleigh Gr |
23 May | r13 | Heidelberg U | 1 - 1 | Avondale FC |
18 Jun | r17 | South Melbou | 0 - 1 | Port Melbour |
18 Jun | r17 | Oakleigh Can | 3 - 2 | Altona Magic |
19 Jun | r17 | Avondale FC | 3 - 0 | Dandenong Ci |
19 Jun | r17 | Hume City FC | 2 - 3 | Melbourne Kn |
19 Jun | r17 | Dandenong Th | 2 - 1 | Eastern Lion |
20 Jun | r17 | St Albans Sa | 1 - 3 | Bentleigh Gr |
20 Jun | r17 | Heidelberg U | 1 - 0 | Green Gully |
25 Jun | r18 | Melbourne Kn | 0 - 2 | Avondale FC |
25 Jun | r18 | Port Melbour | 2 - 2 | Dandenong Th |