Toggle navigation
Browse⮟
Activity
Leagues
Teams
Players
Honours
Milestones
Events
Calendar
TV Sport
Highlights
Contribute⮟
Contribute Guide
Apply to be an Editor
Player Birthdays
Missing Scores
Missing Highlights
Missing Artwork
Missing Seasons
Latest Transfers
Latest Honours
Latest Stats
Analyze⮟
Top 100 Events
Hall of Fame Player
Hall of Fame Team
Hall of Fame Milestone
User Contributions
Develop⮟
Free Sports API
Pricing
Artwork Types
Roadmap
3rd Party Libraries
Kodi Sports Scraper
Plex Sports Scraper
Talk⮟
Forum
Discord Chat
Login
Signup
Home /
Sport /
Soccer
/
Belarus Vyscha Liga
/
2020
League
Belarus Vyscha Liga
Badge
Sport
Soccer
League
Belarus Vyscha Liga
Season
2020
League Table
Event List
View:
List
Thumbs
Poster
Banner
Round 1
Thu 19 Mar 2020 - 14:00:00 -
Energetik-BGU Minsk vs BATE Borisov
Thu 19 Mar 2020 - 16:00:00 -
Shakhter Soligorsk vs Torpedo-BelAZ Zhodino
Fri 20 Mar 2020 - 15:00:00 -
Dynamo Brest vs Smolevichi
Fri 20 Mar 2020 - 17:00:00 -
Dinamo Minsk vs Rukh Brest
Sat 21 Mar 2020 - 11:00:00 -
FC Vitebsk vs Gorodeya
Sat 21 Mar 2020 - 13:00:00 -
Isloch Minsk Raion vs Neman Grodno
Sun 22 Mar 2020 - 11:00:00 -
FC Slutsk vs Slavia Mozyr
Sun 22 Mar 2020 - 13:00:00 -
FC Belshina Bobruisk vs FC Minsk
Round 2
Fri 27 Mar 2020 - 15:00:00 -
Torpedo-BelAZ Zhodino vs FC Belshina Bobruisk
Fri 27 Mar 2020 - 17:00:00 -
Rukh Brest vs Energetik-BGU Minsk
Sat 28 Mar 2020 - 10:00:00 -
FC Slutsk vs Dynamo Brest
Sat 28 Mar 2020 - 12:00:00 -
Slavia Mozyr vs BATE Borisov
Sat 28 Mar 2020 - 14:00:00 -
FC Minsk vs Dinamo Minsk
Sat 28 Mar 2020 - 16:00:00 -
Gorodeya vs Shakhter Soligorsk
Sun 29 Mar 2020 - 14:00:00 -
Isloch Minsk Raion vs Smolevichi
Sun 29 Mar 2020 - 16:00:00 -
Neman Grodno vs FC Vitebsk
Round 3
Fri 03 Apr 2020 - 14:00:00 -
FC Belshina Bobruisk vs Gorodeya
Fri 03 Apr 2020 - 16:00:00 -
Dinamo Minsk vs Torpedo-BelAZ Zhodino
Sat 04 Apr 2020 - 12:30:00 -
Shakhter Soligorsk vs Neman Grodno
Sat 04 Apr 2020 - 14:30:00 -
BATE Borisov vs Rukh Brest
Sat 04 Apr 2020 - 16:30:00 -
Dynamo Brest vs Slavia Mozyr
Sun 05 Apr 2020 - 11:00:00 -
Energetik-BGU Minsk vs FC Minsk
Sun 05 Apr 2020 - 13:00:00 -
Smolevichi vs FC Vitebsk
Sun 05 Apr 2020 - 15:00:00 -
Isloch Minsk Raion vs FC Slutsk
Round 4
Fri 10 Apr 2020 - 16:00:00 -
Neman Grodno vs FC Belshina Bobruisk
Sat 11 Apr 2020 - 11:00:00 -
FC Slutsk vs FC Vitebsk
Sat 11 Apr 2020 - 13:00:00 -
Torpedo-BelAZ Zhodino vs Energetik-BGU Minsk
Sat 11 Apr 2020 - 15:00:00 -
Gorodeya vs Dinamo Minsk
Sun 12 Apr 2020 - 12:00:00 -
FC Minsk vs BATE Borisov
Sun 12 Apr 2020 - 14:00:00 -
Smolevichi vs Shakhter Soligorsk
Sun 12 Apr 2020 - 16:00:00 -
Dynamo Brest vs Isloch Minsk Raion
Mon 13 Apr 2020 - 14:30:00 -
Slavia Mozyr vs Rukh Brest
Round 5
Thu 16 Apr 2020 - 15:30:00 -
FC Belshina Bobruisk vs Smolevichi
Thu 16 Apr 2020 - 14:30:00 -
Energetik-BGU Minsk vs Gorodeya
Thu 16 Apr 2020 - 16:30:00 -
Dinamo Minsk vs Neman Grodno
Fri 17 Apr 2020 - 14:30:00 -
FC Belshina Bobruisk vs Smolevichi
Fri 17 Apr 2020 - 16:30:00 -
Shakhter Soligorsk vs FC Slutsk
Sat 18 Apr 2020 - 11:00:00 -
Isloch Minsk Raion vs Slavia Mozyr
Sat 18 Apr 2020 - 13:00:00 -
Rukh Brest vs FC Minsk
Sat 18 Apr 2020 - 15:00:00 -
FC Vitebsk vs Dynamo Brest
Sat 18 Apr 2020 - 17:00:00 -
BATE Borisov vs Torpedo-BelAZ Zhodino
Round 6
Fri 24 Apr 2020 - 15:00:00 -
Smolevichi vs Dinamo Minsk
Fri 24 Apr 2020 - 17:00:00 -
Neman Grodno vs Energetik-BGU Minsk
Sat 25 Apr 2020 - 12:00:00 -
Slavia Mozyr vs FC Minsk
Sat 25 Apr 2020 - 14:00:00 -
Gorodeya vs BATE Borisov
Sat 25 Apr 2020 - 16:00:00 -
Dynamo Brest vs Shakhter Soligorsk
Sun 26 Apr 2020 - 11:00:00 -
FC Slutsk vs FC Belshina Bobruisk
Sun 26 Apr 2020 - 13:00:00 -
Torpedo-BelAZ Zhodino vs Rukh Brest
Sun 26 Apr 2020 - 15:00:00 -
Isloch Minsk Raion vs FC Vitebsk
Round 7
Fri 01 May 2020 - 13:00:00 -
Smolevichi vs Energetik-BGU Minsk
Sat 02 May 2020 - 11:00:00 -
FC Minsk vs Torpedo-BelAZ Zhodino
Sat 02 May 2020 - 13:00:00 -
Rukh Brest vs Gorodeya
Sat 02 May 2020 - 15:00:00 -
Dinamo Minsk vs FC Slutsk
Sun 03 May 2020 - 11:00:00 -
FC Belshina Bobruisk vs Dynamo Brest
Sun 03 May 2020 - 13:00:00 -
FC Vitebsk vs Slavia Mozyr
Sun 03 May 2020 - 15:00:00 -
BATE Borisov vs Neman Grodno
Sun 03 May 2020 - 17:00:00 -
Shakhter Soligorsk vs Isloch Minsk Raion
Round 8
Fri 08 May 2020 - 14:00:00 -
FC Slutsk vs Energetik-BGU Minsk
Fri 08 May 2020 - 16:00:00 -
Gorodeya vs FC Minsk
Sat 09 May 2020 - 12:00:00 -
Slavia Mozyr vs Torpedo-BelAZ Zhodino
Sat 09 May 2020 - 14:00:00 -
Neman Grodno vs Rukh Brest
Sun 10 May 2020 - 11:00:00 -
Isloch Minsk Raion vs FC Belshina Bobruisk
Sun 10 May 2020 - 13:00:00 -
FC Vitebsk vs Shakhter Soligorsk
Sun 10 May 2020 - 15:00:00 -
Smolevichi vs BATE Borisov
Sun 10 May 2020 - 17:00:00 -
Dynamo Brest vs Dinamo Minsk
Round 9
Fri 15 May 2020 - 15:00:00 -
Torpedo-BelAZ Zhodino vs Gorodeya
Sat 16 May 2020 - 12:00:00 -
Energetik-BGU Minsk vs Dynamo Brest
Sat 16 May 2020 - 14:00:00 -
Shakhter Soligorsk vs Slavia Mozyr
Sat 16 May 2020 - 16:00:00 -
BATE Borisov vs FC Slutsk
Sun 17 May 2020 - 12:00:00 -
FC Belshina Bobruisk vs FC Vitebsk
Sun 17 May 2020 - 14:00:00 -
Dinamo Minsk vs Isloch Minsk Raion
Sun 17 May 2020 - 16:00:00 -
Rukh Brest vs Smolevichi
Round 10
Wed 20 May 2020 - 16:00:00 -
Dynamo Brest vs BATE Borisov
Thu 21 May 2020 - 16:00:00 -
Neman Grodno vs Torpedo-BelAZ Zhodino
Fri 22 May 2020 - 15:00:00 -
Slavia Mozyr vs Gorodeya
Fri 22 May 2020 - 17:00:00 -
Shakhter Soligorsk vs FC Belshina Bobruisk
Sat 23 May 2020 - 13:30:00 -
FC Slutsk vs Rukh Brest
Sat 23 May 2020 - 15:30:00 -
Isloch Minsk Raion vs Energetik-BGU Minsk
Sat 23 May 2020 - 17:30:00 -
FC Vitebsk vs Dinamo Minsk
Round 11
Fri 29 May 2020 - 15:00:00 -
Torpedo-BelAZ Zhodino vs Smolevichi
Fri 29 May 2020 - 17:00:00 -
Gorodeya vs Neman Grodno
Sat 30 May 2020 - 14:00:00 -
FC Belshina Bobruisk vs Slavia Mozyr
Sat 30 May 2020 - 16:00:00 -
Dinamo Minsk vs Shakhter Soligorsk
Sun 31 May 2020 - 13:00:00 -
Energetik-BGU Minsk vs FC Vitebsk
Sun 31 May 2020 - 15:00:00 -
BATE Borisov vs Isloch Minsk Raion
Sun 31 May 2020 - 17:00:00 -
Rukh Brest vs Dynamo Brest
Mon 01 Jun 2020 - 15:00:00 -
FC Minsk vs FC Slutsk
Round 12
Fri 05 Jun 2020 - 16:00:00 -
Smolevichi vs Gorodeya
Sat 06 Jun 2020 - 11:00:00 -
FC Slutsk vs Torpedo-BelAZ Zhodino
Sat 06 Jun 2020 - 13:00:00 -
Isloch Minsk Raion vs Rukh Brest
Sat 06 Jun 2020 - 15:00:00 -
Slavia Mozyr vs Neman Grodno
Sat 06 Jun 2020 - 17:00:00 -
Dynamo Brest vs FC Minsk
Sun 07 Jun 2020 - 13:00:00 -
FC Vitebsk vs BATE Borisov
Sun 07 Jun 2020 - 15:00:00 -
FC Belshina Bobruisk vs Dinamo Minsk
Sun 07 Jun 2020 - 17:00:00 -
Shakhter Soligorsk vs Energetik-BGU Minsk
Round 13
Fri 12 Jun 2020 - 15:00:00 -
FC Minsk vs Isloch Minsk Raion
Fri 12 Jun 2020 - 17:00:00 -
Gorodeya vs FC Slutsk
Sat 13 Jun 2020 - 13:00:00 -
Neman Grodno vs Smolevichi
Sat 13 Jun 2020 - 15:00:00 -
Torpedo-BelAZ Zhodino vs Dynamo Brest
Sat 13 Jun 2020 - 17:00:00 -
Dinamo Minsk vs Slavia Mozyr
Sun 14 Jun 2020 - 13:00:00 -
Energetik-BGU Minsk vs FC Belshina Bobruisk
Sun 14 Jun 2020 - 15:00:00 -
Rukh Brest vs FC Vitebsk
Sun 14 Jun 2020 - 17:00:00 -
BATE Borisov vs Shakhter Soligorsk
Round 14
Fri 19 Jun 2020 - 14:00:00 -
Slavia Mozyr vs Smolevichi
Fri 19 Jun 2020 - 16:00:00 -
FC Slutsk vs Neman Grodno
Sat 20 Jun 2020 - 13:00:00 -
Isloch Minsk Raion vs Torpedo-BelAZ Zhodino
Sat 20 Jun 2020 - 15:00:00 -
Dynamo Brest vs Gorodeya
Sat 20 Jun 2020 - 17:00:00 -
Dinamo Minsk vs Energetik-BGU Minsk
Sun 21 Jun 2020 - 13:00:00 -
FC Belshina Bobruisk vs BATE Borisov
Sun 21 Jun 2020 - 15:00:00 -
FC Vitebsk vs FC Minsk
Sun 21 Jun 2020 - 17:00:00 -
Shakhter Soligorsk vs Rukh Brest
Round 15
Fri 26 Jun 2020 - 14:00:00 -
Energetik-BGU Minsk vs Slavia Mozyr
Fri 26 Jun 2020 - 16:00:00 -
Smolevichi vs FC Slutsk
Sat 27 Jun 2020 - 13:30:00 -
FC Minsk vs Shakhter Soligorsk
Sat 27 Jun 2020 - 15:30:00 -
Neman Grodno vs Dynamo Brest
Sat 27 Jun 2020 - 17:30:00 -
BATE Borisov vs Dinamo Minsk
Sun 28 Jun 2020 - 13:00:00 -
Torpedo-BelAZ Zhodino vs FC Vitebsk
Sun 28 Jun 2020 - 15:00:00 -
Rukh Brest vs FC Belshina Bobruisk
Sun 28 Jun 2020 - 17:00:00 -
Gorodeya vs Isloch Minsk Raion
Round 16
Fri 03 Jul 2020 - 14:00:00 -
Slavia Mozyr vs FC Slutsk
Fri 03 Jul 2020 - 16:00:00 -
Smolevichi vs Dynamo Brest
Sat 04 Jul 2020 - 13:00:00 -
BATE Borisov vs Energetik-BGU Minsk
Sat 04 Jul 2020 - 15:00:00 -
Gorodeya vs FC Vitebsk
Sat 04 Jul 2020 - 17:00:00 -
Neman Grodno vs Isloch Minsk Raion
Sun 05 Jul 2020 - 13:00:00 -
FC Minsk vs FC Belshina Bobruisk
Sun 05 Jul 2020 - 15:00:00 -
Torpedo-BelAZ Zhodino vs Shakhter Soligorsk
Sun 05 Jul 2020 - 17:00:00 -
Rukh Brest vs Dinamo Minsk
Round 17
Fri 10 Jul 2020 - 15:30:00 -
Smolevichi vs Isloch Minsk Raion
Sat 11 Jul 2020 - 13:30:00 -
FC Belshina Bobruisk vs Torpedo-BelAZ Zhodino
Sat 11 Jul 2020 - 15:30:00 -
BATE Borisov vs Slavia Mozyr
Sat 11 Jul 2020 - 17:30:00 -
Shakhter Soligorsk vs Gorodeya
Sun 12 Jul 2020 - 13:30:00 -
Energetik-BGU Minsk vs Rukh Brest
Sun 12 Jul 2020 - 15:30:00 -
Dinamo Minsk vs FC Minsk
Sun 12 Jul 2020 - 17:30:00 -
FC Vitebsk vs Neman Grodno
Round 18
Fri 17 Jul 2020 - 15:00:00 -
FC Slutsk vs Isloch Minsk Raion
Fri 17 Jul 2020 - 17:00:00 -
Gorodeya vs FC Belshina Bobruisk
Sat 18 Jul 2020 - 13:30:00 -
FC Vitebsk vs Smolevichi
Sat 18 Jul 2020 - 17:30:00 -
Rukh Brest vs BATE Borisov
Sun 19 Jul 2020 - 13:45:00 -
FC Minsk vs Energetik-BGU Minsk
Sun 19 Jul 2020 - 15:45:00 -
Neman Grodno vs Shakhter Soligorsk
Sun 19 Jul 2020 - 17:45:00 -
Torpedo-BelAZ Zhodino vs Dinamo Minsk
Round 19
Fri 24 Jul 2020 - 15:00:00 -
Rukh Brest vs Slavia Mozyr
Fri 24 Jul 2020 - 17:00:00 -
FC Vitebsk vs FC Slutsk
Sat 25 Jul 2020 - 13:30:00 -
Isloch Minsk Raion vs Dynamo Brest
Sat 25 Jul 2020 - 15:30:00 -
FC Belshina Bobruisk vs Neman Grodno
Sat 25 Jul 2020 - 17:30:00 -
Dinamo Minsk vs Gorodeya
Sun 26 Jul 2020 - 13:00:00 -
Energetik-BGU Minsk vs Torpedo-BelAZ Zhodino
Sun 26 Jul 2020 - 15:00:00 -
BATE Borisov vs FC Minsk
Sun 26 Jul 2020 - 17:00:00 -
Shakhter Soligorsk vs Smolevichi
Round 20
Fri 31 Jul 2020 - 15:30:00 -
FC Slutsk vs Shakhter Soligorsk
Fri 31 Jul 2020 - 17:30:00 -
Dynamo Brest vs FC Vitebsk
Sat 01 Aug 2020 - 13:30:00 -
Smolevichi vs FC Belshina Bobruisk
Sat 01 Aug 2020 - 15:30:00 -
Slavia Mozyr vs Isloch Minsk Raion
Sat 01 Aug 2020 - 17:30:00 -
Neman Grodno vs Dinamo Minsk
Sun 02 Aug 2020 - 13:00:00 -
Torpedo-BelAZ Zhodino vs BATE Borisov
Sun 02 Aug 2020 - 15:00:00 -
FC Minsk vs Rukh Brest
Sun 02 Aug 2020 - 17:00:00 -
Gorodeya vs Energetik-BGU Minsk
Round 21
Thu 06 Aug 2020 - 15:00:00 -
FC Belshina Bobruisk vs FC Slutsk
Thu 06 Aug 2020 - 17:00:00 -
Shakhter Soligorsk vs Dynamo Brest
Fri 07 Aug 2020 - 15:00:00 -
FC Vitebsk vs Isloch Minsk Raion
Sat 08 Aug 2020 - 13:00:00 -
Energetik-BGU Minsk vs Neman Grodno
Sat 08 Aug 2020 - 15:00:00 -
Rukh Brest vs Torpedo-BelAZ Zhodino
Sat 08 Aug 2020 - 17:00:00 -
BATE Borisov vs Gorodeya
Round 22
Fri 21 Aug 2020 - 13:00:00 -
FC Slutsk vs Dinamo Minsk
Fri 21 Aug 2020 - 15:00:00 -
Isloch Minsk Raion vs Shakhter Soligorsk
Fri 21 Aug 2020 - 17:00:00 -
Dynamo Brest vs FC Belshina Bobruisk
Sat 22 Aug 2020 - 13:00:00 -
Energetik-BGU Minsk vs Smolevichi
Sat 22 Aug 2020 - 15:00:00 -
Gorodeya vs Rukh Brest
Sun 23 Aug 2020 - 13:00:00 -
Slavia Mozyr vs FC Vitebsk
Sun 23 Aug 2020 - 15:00:00 -
Torpedo-BelAZ Zhodino vs FC Minsk
Sun 23 Aug 2020 - 17:00:00 -
Neman Grodno vs BATE Borisov
Sat 29 Aug 2020 - 11:30:00 -
FC Minsk vs Neman Grodno
Round 23
Fri 11 Sep 2020 - 14:00:00 -
FC Minsk vs Gorodeya
Sat 12 Sep 2020 - 11:00:00 -
Rukh Brest vs Neman Grodno
Sat 12 Sep 2020 - 13:00:00 -
BATE Borisov vs Smolevichi
Sat 12 Sep 2020 - 15:00:00 -
Shakhter Soligorsk vs FC Vitebsk
Sat 12 Sep 2020 - 17:00:00 -
Dinamo Minsk vs Dynamo Brest
Sun 13 Sep 2020 - 13:00:00 -
FC Belshina Bobruisk vs Isloch Minsk Raion
Sun 13 Sep 2020 - 15:00:00 -
Torpedo-BelAZ Zhodino vs Slavia Mozyr
Round 24
Fri 18 Sep 2020 - 13:30:00 -
Smolevichi vs Rukh Brest
Fri 18 Sep 2020 - 15:30:00 -
Neman Grodno vs FC Minsk
Sat 19 Sep 2020 - 11:00:00 -
FC Vitebsk vs FC Belshina Bobruisk
Sat 19 Sep 2020 - 13:00:00 -
Dynamo Brest vs Energetik-BGU Minsk
Sat 19 Sep 2020 - 15:00:00 -
Gorodeya vs Torpedo-BelAZ Zhodino
Sun 20 Sep 2020 - 10:00:00 -
Isloch Minsk Raion vs Dinamo Minsk
Sun 20 Sep 2020 - 12:00:00 -
FC Slutsk vs BATE Borisov
Sun 20 Sep 2020 - 14:00:00 -
Slavia Mozyr vs Shakhter Soligorsk
Wed 23 Sep 2020 - 13:00:00 -
Smolevichi vs FC Minsk
Round 25
Sat 26 Sep 2020 - 11:00:00 -
Energetik-BGU Minsk vs Isloch Minsk Raion
Sat 26 Sep 2020 - 13:00:00 -
Gorodeya vs Slavia Mozyr
Sat 26 Sep 2020 - 15:00:00 -
Torpedo-BelAZ Zhodino vs Neman Grodno
Sat 26 Sep 2020 - 17:00:00 -
BATE Borisov vs Dynamo Brest
Sun 27 Sep 2020 - 14:00:00 -
Dinamo Minsk vs FC Vitebsk
Sun 27 Sep 2020 - 16:00:00 -
Rukh Brest vs FC Slutsk
Mon 28 Sep 2020 - 13:00:00 -
FC Minsk vs Smolevichi
Fri 02 Oct 2020 - 13:00:00 -
Dinamo Minsk vs Smolevichi
Round 26
Fri 16 Oct 2020 - 12:30:00 -
FC Slutsk vs FC Minsk
Sat 17 Oct 2020 - 13:00:00 -
FC Vitebsk vs Energetik-BGU Minsk
Sat 17 Oct 2020 - 15:00:00 -
Neman Grodno vs Gorodeya
Sun 18 Oct 2020 - 10:45:00 -
Smolevichi vs Torpedo-BelAZ Zhodino
Sun 18 Oct 2020 - 12:45:00 -
Isloch Minsk Raion vs BATE Borisov
Sun 18 Oct 2020 - 15:00:00 -
Shakhter Soligorsk vs Dinamo Minsk
Sun 18 Oct 2020 - 17:00:00 -
Dynamo Brest vs Rukh Brest
Wed 21 Oct 2020 - 12:00:00 -
FC Minsk vs Slavia Mozyr
Thu 22 Oct 2020 - 14:00:00 -
Dynamo Brest vs FC Slutsk
Round 27
Sat 24 Oct 2020 - 11:30:00 -
Gorodeya vs Smolevichi
Sat 24 Oct 2020 - 13:30:00 -
BATE Borisov vs FC Vitebsk
Sat 24 Oct 2020 - 15:30:00 -
Dinamo Minsk vs FC Belshina Bobruisk
Sun 25 Oct 2020 - 10:00:00 -
Neman Grodno vs Slavia Mozyr
Sun 25 Oct 2020 - 12:00:00 -
Energetik-BGU Minsk vs Shakhter Soligorsk
Sun 25 Oct 2020 - 14:00:00 -
Rukh Brest vs Isloch Minsk Raion
Mon 26 Oct 2020 - 12:00:00 -
FC Minsk vs Dynamo Brest
Mon 26 Oct 2020 - 14:00:00 -
Torpedo-BelAZ Zhodino vs FC Slutsk
Sat 31 Oct 2020 - 10:00:00 -
Slavia Mozyr vs Dynamo Brest
Round 25
Sat 31 Oct 2020 - 12:00:00 -
FC Belshina Bobruisk vs Shakhter Soligorsk
Sun 01 Nov 2020 - 10:00:00 -
Energetik-BGU Minsk vs FC Slutsk
Round 26
Wed 04 Nov 2020 - 12:00:00 -
Slavia Mozyr vs FC Belshina Bobruisk
Round 28
Fri 06 Nov 2020 - 11:30:00 -
Isloch Minsk Raion vs FC Minsk
Fri 06 Nov 2020 - 15:00:00 -
FC Vitebsk vs Rukh Brest
Sat 07 Nov 2020 - 10:00:00 -
Smolevichi vs Neman Grodno
Sat 07 Nov 2020 - 12:00:00 -
FC Slutsk vs Gorodeya
Sat 07 Nov 2020 - 14:00:00 -
Dynamo Brest vs Torpedo-BelAZ Zhodino
Sat 07 Nov 2020 - 16:00:00 -
Shakhter Soligorsk vs BATE Borisov
Sun 08 Nov 2020 - 10:00:00 -
FC Belshina Bobruisk vs Energetik-BGU Minsk
Sun 08 Nov 2020 - 12:00:00 -
Slavia Mozyr vs Dinamo Minsk
Round 29
Sun 22 Nov 2020 - 11:00:00 -
Smolevichi vs Slavia Mozyr
Sun 22 Nov 2020 - 11:00:00 -
Neman Grodno vs FC Slutsk
Sun 22 Nov 2020 - 11:00:00 -
Gorodeya vs Dynamo Brest
Sun 22 Nov 2020 - 11:00:00 -
Torpedo-BelAZ Zhodino vs Isloch Minsk Raion
Sun 22 Nov 2020 - 11:00:00 -
FC Minsk vs FC Vitebsk
Sun 22 Nov 2020 - 11:00:00 -
Rukh Brest vs Shakhter Soligorsk
Sun 22 Nov 2020 - 11:00:00 -
BATE Borisov vs FC Belshina Bobruisk
Sun 22 Nov 2020 - 11:00:00 -
Energetik-BGU Minsk vs Dinamo Minsk
Round 30
Sat 28 Nov 2020 - 11:00:00 -
Slavia Mozyr vs Energetik-BGU Minsk
Sat 28 Nov 2020 - 11:00:00 -
Dinamo Minsk vs BATE Borisov
Sat 28 Nov 2020 - 11:00:00 -
FC Belshina Bobruisk vs Rukh Brest
Sat 28 Nov 2020 - 11:00:00 -
Shakhter Soligorsk vs FC Minsk
Sat 28 Nov 2020 - 11:00:00 -
FC Vitebsk vs Torpedo-BelAZ Zhodino
Sat 28 Nov 2020 - 11:00:00 -
Isloch Minsk Raion vs Gorodeya
Sat 28 Nov 2020 - 11:00:00 -
Dynamo Brest vs Neman Grodno
Sat 28 Nov 2020 - 11:00:00 -
FC Slutsk vs Smolevichi
Tue 15 Dec 2020 - 13:00:00 -
NFK Minsk vs FC Slutsk
Sat 19 Dec 2020 - 10:30:00 -
FC Slutsk vs NFK Minsk
Download as CSV?
= TV Listing
= Event Thumb
= Banner Image
= Fanart Image
= Timeline Details