Toggle navigation
Browse⮟
Activity
Leagues
Teams
Players
Honours
Milestones
Events
Calendar
TV Sport
Highlights
Contribute⮟
Contribute Guide
Apply to be an Editor
Player Birthdays
Missing Scores
Missing Highlights
Missing Artwork
Missing Seasons
Latest Transfers
Latest Honours
Latest Stats
Analyze⮟
Top 100 Events
Hall of Fame Player
Hall of Fame Team
Hall of Fame Milestone
User Contributions
Develop⮟
Free Sports API
Pricing
Artwork Types
Roadmap
3rd Party Libraries
Kodi Sports Scraper
Plex Sports Scraper
Talk⮟
Forum
Discord Chat
Login
Signup
Home /
Sport /
Ice Hockey
/
Belarusian Extraleague
/
2019-2020
League
Belarusian Extraleague
Badge
Sport
Ice Hockey
League
Belarusian Extraleague
Season
2019-2020
Event List
View:
List
Thumbs
Poster
Banner
Round 0
Sun 25 Aug 2019 - 14:00:00 -
Yunost Minsk vs Neman Grodno
Tue 27 Aug 2019 - 16:00:00 -
HK Aviator vs Lokomotiv Orsha
Tue 27 Aug 2019 - 16:00:00 -
HK Brest vs Shinnik Bobruisk
Tue 27 Aug 2019 - 16:00:00 -
Mogilev vs Neman Grodno
Tue 27 Aug 2019 - 16:00:00 -
Khimik-SKA Novopolotsk vs Belarus U18
Tue 27 Aug 2019 - 16:00:00 -
Vitebsk vs Belarus U20
Tue 27 Aug 2019 - 16:00:00 -
Yunost Minsk vs Lida
Wed 28 Aug 2019 - 16:00:00 -
Molodechno vs Zhlobin
Wed 28 Aug 2019 - 16:00:00 -
HC Shakhtyor Soligorsk vs Gomel
Thu 29 Aug 2019 - 16:00:00 -
HK Aviator vs Shinnik Bobruisk
Thu 29 Aug 2019 - 16:00:00 -
HK Brest vs Lokomotiv Orsha
Thu 29 Aug 2019 - 16:00:00 -
Mogilev vs Lida
Thu 29 Aug 2019 - 16:00:00 -
Khimik-SKA Novopolotsk vs Belarus U20
Thu 29 Aug 2019 - 16:00:00 -
Vitebsk vs Belarus U18
Fri 30 Aug 2019 - 16:00:00 -
Molodechno vs Gomel
Fri 30 Aug 2019 - 16:00:00 -
HC Shakhtyor Soligorsk vs Zhlobin
Sat 31 Aug 2019 - 10:00:00 -
Lida vs Neman Grodno
Sat 31 Aug 2019 - 10:00:00 -
Pinskiye Yastreby vs HK Aviator
Mon 02 Sep 2019 - 16:00:00 -
Belarus U18 vs Pinskiye Yastreby
Mon 02 Sep 2019 - 16:00:00 -
Belarus U20 vs HK Brest
Mon 02 Sep 2019 - 16:00:00 -
Shinnik Bobruisk vs Khimik-SKA Novopolotsk
Mon 02 Sep 2019 - 16:00:00 -
Lokomotiv Orsha vs Vitebsk
Tue 03 Sep 2019 - 16:00:00 -
Belarus U18 vs HK Brest
Tue 03 Sep 2019 - 16:00:00 -
Belarus U20 vs Pinskiye Yastreby
Tue 03 Sep 2019 - 16:00:00 -
Shinnik Bobruisk vs Vitebsk
Tue 03 Sep 2019 - 16:00:00 -
Gomel vs Mogilev
Tue 03 Sep 2019 - 16:00:00 -
Lida vs Molodechno
Tue 03 Sep 2019 - 16:00:00 -
Lokomotiv Orsha vs Khimik-SKA Novopolotsk
Tue 03 Sep 2019 - 16:00:00 -
Neman Grodno vs HC Shakhtyor Soligorsk
Thu 05 Sep 2019 - 16:00:00 -
Lida vs HC Shakhtyor Soligorsk
Thu 05 Sep 2019 - 16:00:00 -
Neman Grodno vs Molodechno
Thu 05 Sep 2019 - 16:00:00 -
Zhlobin vs Mogilev
Fri 06 Sep 2019 - 16:00:00 -
HK Aviator vs Khimik-SKA Novopolotsk
Fri 06 Sep 2019 - 16:00:00 -
Shinnik Bobruisk vs Belarus U18
Fri 06 Sep 2019 - 16:00:00 -
Lokomotiv Orsha vs Belarus U20
Fri 06 Sep 2019 - 16:00:00 -
Pinskiye Yastreby vs Vitebsk
Sat 07 Sep 2019 - 13:30:00 -
Molodechno vs HC Shakhtyor Soligorsk
Sun 08 Sep 2019 - 10:00:00 -
HK Aviator vs Vitebsk
Sun 08 Sep 2019 - 10:00:00 -
Shinnik Bobruisk vs Belarus U20
Sun 08 Sep 2019 - 10:00:00 -
Pinskiye Yastreby vs Khimik-SKA Novopolotsk
Sun 08 Sep 2019 - 13:30:00 -
Lokomotiv Orsha vs Belarus U18
Sun 08 Sep 2019 - 14:00:00 -
Gomel vs Zhlobin
Tue 10 Sep 2019 - 16:00:00 -
HK Brest vs HK Aviator
Wed 11 Sep 2019 - 16:00:00 -
Gomel vs Neman Grodno
Wed 11 Sep 2019 - 16:00:00 -
Mogilev vs HC Shakhtyor Soligorsk
Wed 11 Sep 2019 - 16:00:00 -
Yunost Minsk vs Molodechno
Wed 11 Sep 2019 - 16:00:00 -
Zhlobin vs Lida
Thu 12 Sep 2019 - 16:00:00 -
Belarus U20 vs HK Aviator
Thu 12 Sep 2019 - 16:00:00 -
Khimik-SKA Novopolotsk vs HK Brest
Thu 12 Sep 2019 - 16:00:00 -
Pinskiye Yastreby vs Lokomotiv Orsha
Fri 13 Sep 2019 - 16:00:00 -
Belarus U18 vs HK Aviator
Fri 13 Sep 2019 - 16:00:00 -
Gomel vs Lida
Fri 13 Sep 2019 - 16:00:00 -
Mogilev vs Molodechno
Fri 13 Sep 2019 - 16:00:00 -
Pinskiye Yastreby vs Shinnik Bobruisk
Fri 13 Sep 2019 - 16:00:00 -
Vitebsk vs HK Brest
Fri 13 Sep 2019 - 16:00:00 -
Yunost Minsk vs HC Shakhtyor Soligorsk
Fri 13 Sep 2019 - 16:00:00 -
Zhlobin vs Neman Grodno
Mon 16 Sep 2019 - 16:00:00 -
HK Aviator vs HK Brest
Mon 16 Sep 2019 - 16:00:00 -
Belarus U20 vs Belarus U18
Mon 16 Sep 2019 - 16:00:00 -
Shinnik Bobruisk vs Lokomotiv Orsha
Mon 16 Sep 2019 - 16:00:00 -
Khimik-SKA Novopolotsk vs Vitebsk
Tue 17 Sep 2019 - 16:00:00 -
Lida vs Zhlobin
Tue 17 Sep 2019 - 16:00:00 -
Molodechno vs Yunost Minsk
Tue 17 Sep 2019 - 16:00:00 -
Neman Grodno vs Gomel
Tue 17 Sep 2019 - 16:00:00 -
HC Shakhtyor Soligorsk vs Mogilev
Thu 19 Sep 2019 - 15:00:00 -
Neman Grodno vs Zhlobin
Thu 19 Sep 2019 - 16:00:00 -
HK Aviator vs Belarus U20
Thu 19 Sep 2019 - 16:00:00 -
HK Brest vs Khimik-SKA Novopolotsk
Thu 19 Sep 2019 - 16:00:00 -
Lida vs Gomel
Thu 19 Sep 2019 - 16:00:00 -
Lokomotiv Orsha vs Pinskiye Yastreby
Thu 19 Sep 2019 - 16:00:00 -
Molodechno vs Mogilev
Thu 19 Sep 2019 - 16:00:00 -
HC Shakhtyor Soligorsk vs Yunost Minsk
Fri 20 Sep 2019 - 16:00:00 -
HK Aviator vs Belarus U18
Fri 20 Sep 2019 - 16:00:00 -
Shinnik Bobruisk vs Pinskiye Yastreby
Fri 20 Sep 2019 - 16:00:00 -
HK Brest vs Vitebsk
Sat 21 Sep 2019 - 10:00:00 -
Neman Grodno vs Lida
Sun 22 Sep 2019 - 10:00:00 -
Belarus U18 vs Belarus U20
Sun 22 Sep 2019 - 10:00:00 -
Mogilev vs Yunost Minsk
Sun 22 Sep 2019 - 13:30:00 -
Lokomotiv Orsha vs Shinnik Bobruisk
Sun 22 Sep 2019 - 14:00:00 -
HK Brest vs HK Aviator
Sun 22 Sep 2019 - 14:00:00 -
Zhlobin vs Gomel
Sun 22 Sep 2019 - 16:00:00 -
HC Shakhtyor Soligorsk vs Molodechno
Wed 25 Sep 2019 - 16:00:00 -
Belarus U18 vs Shinnik Bobruisk
Wed 25 Sep 2019 - 16:00:00 -
Belarus U20 vs Lokomotiv Orsha
Wed 25 Sep 2019 - 16:00:00 -
Mogilev vs Gomel
Wed 25 Sep 2019 - 16:00:00 -
Molodechno vs Neman Grodno
Wed 25 Sep 2019 - 16:00:00 -
Khimik-SKA Novopolotsk vs HK Aviator
Wed 25 Sep 2019 - 16:00:00 -
HC Shakhtyor Soligorsk vs Lida
Wed 25 Sep 2019 - 16:00:00 -
Vitebsk vs Pinskiye Yastreby
Wed 25 Sep 2019 - 16:00:00 -
Yunost Minsk vs Zhlobin
Thu 26 Sep 2019 - 16:00:00 -
Belarus U18 vs Lokomotiv Orsha
Thu 26 Sep 2019 - 16:00:00 -
Belarus U20 vs Shinnik Bobruisk
Thu 26 Sep 2019 - 16:00:00 -
Khimik-SKA Novopolotsk vs Pinskiye Yastreby
Thu 26 Sep 2019 - 16:00:00 -
Vitebsk vs HK Aviator
Fri 27 Sep 2019 - 16:00:00 -
Mogilev vs Zhlobin
Fri 27 Sep 2019 - 16:00:00 -
Molodechno vs Lida
Fri 27 Sep 2019 - 16:00:00 -
HC Shakhtyor Soligorsk vs Neman Grodno
Fri 27 Sep 2019 - 16:00:00 -
Yunost Minsk vs Gomel
Sun 29 Sep 2019 - 10:00:00 -
HK Aviator vs Belarus U20
Sun 29 Sep 2019 - 10:00:00 -
Yunost Minsk vs Neman Grodno
Show more events (507 total)......
Download as CSV?
= TV Listing
= Event Thumb
= Banner Image
= Fanart Image
= Timeline Details